В Лисичанськ прибув Поїзд Єднання України "Труханівська Січ"

Сьогодні, 21 грудня, в рамках всеукраїнської акції «Поїзд Єднання України «Труханівська Січ» в Лисичанськ на станцію «Переїздна» прибула команда волонтерів, громадських діячів, військових, педагогів та учнів з різних міст України. З короваєм на рушникові та військовим оркестром гостей зустрічали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик, заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександр Савченко, керівники структурних підрозділів міської ради, військовослужбовці, студентська молодь та громадськість міста.

Ольга Лішик привітала гостей на Луганщині та подякувала за ініціативу, спрямовану на зміцнення відносин жителів різних регіонів нашої країни і передала вітання від голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза.

Ігор Ганьшин наголосив: «Ми раді вітати вас на лисичанській землі. Сьогодні ви також познайомитесь і з іншими районами Луганської області. Хочу зауважити, що ми завжди були і будемо народом України і коли ми єдині — нас не подолати».

В свою чергу, гості розповіли з яких міст України вони до нас завітали і які добрі цілі вони переслідують.

Також у ході урочистої зустрічі всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, які захищали нашу країну від незаконно озброєних формувань.