В Лисичанську пройшов захід в рамках об'єднуючої програми «Схід - Захід - Україна єдина»

Вчора, 12 грудня, в палаці культури ім. В.М. Сосюри пройшов захід під гаслом об’єднуючої Програми «Схід — Захід — Україна єдина».

У рамках заходу представники громадської спілки «Всеукраїнський союз громадських організацій учасників бойових дій, антитерористичних операцій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» спільно з представниками громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» та Національної ради жінок України провели зустріч з військовослужбовцями, школярами та мешканцями міста.

Гості вручили подяки та грамоти військовим та працівникам міських і районних відділів поліції Головного управління національної поліції в Луганській області. Представник Національної ради жінок України привезла багато подарунків у вигляді учбово-методичної літератури та нагородила грамотами активних жінок Лисичанська, що працюють волонтерами. А також за участь у розбудові громадянської безпеки, піднесенні ролі і статусу жінок від Національної ради жінок України орден «Жінка. Мир. Безпека» отримала представник кондитерського цеху «Кураж» Нора Арусханян.

Усі присутні в залі із задоволенням слухали пісні у виконанні вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові», автора і виконавця пісень та віршів, військовослужбовця 30-ї бригади Олександра Ламбурського, авторів і виконавців пісень Сергія Бойка та Олександра Крамара.

На завершення концерту в знак справжньої української гостинності від нашого міста учасникам програми «Схід — Захід — Україна єдина» було вручено смачний коровай на справжньому українському рушнику.

Начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко від імені всього керівництва міста висловила подяку за приємний концерт та подарунки. Людмила Вікторівна в знак глибокої та щирої вдячності за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, активну участь у наданні моральної підтримки військовослужбовцям та сприяння в організації і проведенні культурно-виховних заходів вручила Подяки Лисичанської міської ради громадським об’єднанням, заступнику голови спілки «Всеукраїнський союз громадських організацій учасників бойових дій, антитерористичних операцій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» Володимиру Чепцю, владиці Дмитрію, вокальному ансамблю «Зерно любові», лауреатам конкурсу народно-патріотичної пісні «Пісня народжена в АТО» Сергію Бойку та Олександру Крамару.

В свою чергу, від громадської спілки «Всеукраїнський союз громадських організацій учасників бойових дій, антитерористичних операцій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» міський голова Сергій Шилін та начальник відділу культури Людмила Ткаченко отримали слова вдячності за гостинність та грамоти за активне сприяння в організації і проведенні в Лисичанську культурно-патріотичних заходів в рамках Програми «Схід — Захід — Україна єдина», дієву підтримку інвалідів війни, учасників бойових дій, ветеранів, пенсіонерів та членів їх сімей.