Лисичанськ - лідер у сфері реєстрації місця проживання громадян

21 листопада відбулася презентація щодо оцінки рівня задоволеності мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в отриманні адміністративних послуг у сфері реєстрації місця проживання.

Заходу передувала кропітка робота експертів Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, яка проводилась з 28 жовтня по 03 листопада 2017 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, шляхом опитування відвідувачів ЦНАП та проведенням фокус-груп.

У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, експерти Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), керівник ЦНАП Олена Литвинюк та спеціалісти відділу адміністративних послуг.

За результатами проведеної роботи зазначено, що рівень задоволеності мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля сягає понад 95%. Відвідувачі високо оцінили рівень професіональної підготовки спеціалістів відділу та створені умови для надання адміністративних послуг.

Такі опитування та фокус-групи проводились і в інших містах Луганської області.

Приємно відзначити, що Лисичанськ є лідером серед інших міст в оцінці якості надання послуг у сфері реєстрації місця проживання.