«Революція Гідності, охрещена кров'ю»

Під такою назвою, вчора, 21 листопада, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшов тематичний захід до Дня Гідності та Свободи.

До музею завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, керуючий справами Олександр Савченко, начальник Лисичанського відділу ГУ Національної поліції в Луганській області Микола Черніков, прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, учні професійних ліцеїв, школярі міста.

Захід розпочався відеороликом про доленосні моменти Помаранчевої революції та Революції Гідності.

IMG_6297Сергій Шилін нагадав, що події, які трапилися в 2013-2014 роках на майдані були викликом керівництву держави, яке проігнорувало рух у європейському напрямку. Революція довела, що народ хоче, щоб його слухали та розуміли. А основною рушійною силою народу сьогодні — є молодь. Міський голова звернувся до молоді з закликом впевнено дивитися в майбутнє, прагнути бачити нашу країну вільною європейською державою та досягати результатів, спрямованих до цієї мети.

Від імені молоді на заході виступила студентка Донбаського державного технічного університету Юлія Кандаурова. Вона наголосила, що саме молодому поколінню українців будувати, розвивати, нести позитивні зміни і писати історію завтрашнього дня нашої рідної держави. Майбутнє за розумними, вольовими, добрими людьми. Головне вірити у свої сили та у правильність своїх дій.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх, хто під час Революції Гідності віддав своє життя за прагнення та ідеї.

Зворушливі тематичні вокальні виступи вихованців палаців культури міста сподобалися всім присутнім.