Учнівська молодь Лисичанська взяла участь у грі «Засідання Ради ЄС «Як Україна отримала безвіз?»

Сьогодні, 16 листопада, делегація Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні провела для учнівської молоді міста гру «Засідання Ради ЄС «Як Україна отримала безвіз?».

Захід у форматі круглого столу відбувся у Лисичанському міському краєзнавчому музеї в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». У грі взяли участь старшокласники Лисичанського багатопрофільного ліцею та студенти Лисичанського гірничо-індустріального коледжу.

Учасники поділилися на групи, кожна з яких мала табличку та мандат певної країни, що входять до складу ЄС. Школярі та студенти протягом години слідкували прописаній ролі та формували власні аргументи в дискусії з приводу рішення щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС. Цікаво відзначити, що жоден з учасників на мав попередньої підготовки. Модератором гри виступив координатор інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Олексій Денисенко.

Підсумком дискусії стало голосування учасників за підтримку, або відмову у наданні Україні права безвізу з ЄС та обрання умов, які Україна має виконати, щоб отримати безвізовий режим. В уявному засіданні ради ЄС Україна отримала безвіз, отримавши 21 голос «за» з 26 мандатів.

Молодь показала обізнаність та зацікавленість темою безвізового режиму з ЄС. Школярі та студенти надавали безліч аргументів та підтримували цікаву розмову.

За результатами гри, найактивніші учасники отримали футболки, кепки та браслети від Представництва ЄС в Україні.

IMG_6026IMG_6045