В Лисичанську члени Представництва Європейського Союзу в Україні провели публічну дискусію

Сьогодні, 16 листопада, в Лисичанській міській раді пройшла публічна дискусія. Захід був проведений співробітниками Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні для активістів, представників громадськості та молоді Лисичанська.

У заході взяли участь учні школи № 8 та Лисичанського торгово-кулінарного ліцею, співробітники органів місцевого самоврядування, громадськість та ЗМІ.

Публічна дискусія проходила у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Це серія інформаційно-просвітницьких заходів, що мають на меті пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Під час зустрічі-дискусії були розглянуті та обговорені наступні теми: ключові напрями поточних відносин між Україною та ЄС; різні види допомоги, яку Євросоюз надає Україні; інформаційні ресурси Представництва ЄС; молодіжні, освітні та культурні можливості для міста; ініціативи і програми Представництва ЄС у сфері культури.