В Лисичанську шанували переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець - очима молоді»

Сьогодні, 14 листопада, у Центрі позашкільної робити зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася церемонія урочистого нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець — очима молоді».

Почесними гостями свята стали міський голова Сергій Шилін, начальник управління Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук, голова громадської організації «Сіверський Донець — відродження», Почесний громадянин м. Слов’янськ Віктор Антоненко, головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Людмила Бондаренко.

Відкриваючи захід, Сергій Трофанчук зазначив, що дуже приємно вже другий рік поспіль проводити урочисту церемонію нагородження в залі ЦПРШМ та подякував владі м. Лисичанськ, Луганському обласному управлянню екології та всім, хто допоміг в організації заходу.

Віктор Антоненко висловив подяку всім педагогам та керівникам гуртків, які активно підтримували та допомагали конкурсантам у підготовці робіт. Конкурсна комісія, зазначив він, отримала сотні гарних, достойних робіт, з яких було дуже важко вибрати найкращі.

Міський голова Сергій Шилін привітав всіх учасників заходу та відзначив, що цей конкурс в котре доводить, що наша молодь росте не байдужою до рідного краю та бачить красу своєї батьківщини. Також Серій Іванович побажав переможцям та призерам конкурсу натхнення, плідної праці та великих творчих успіхів.

Зазначимо, що цього року у конкурсі взяли участь 170 навчальних закладів з Луганської, Донецької та Харківської областей, через які тече річка Сіверський Донець. Зокрема, з Луганської області до конкурсу надійшло 292 творчі роботи з міст Лисичанськ, Привілля, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Сватове, Щастя та інших населених пунктів.

Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники органів державної влади та місцевого самоврядування. Творчі роботи були оцінені за 6 номінаціями. Серед числа юних лисичан призові місця розподілились наступним чином:

В номінації «Малюнок»:

І місце — Альона Гнатюк (ЗОШ № 29), Настасія Полтавська (ДШМ № 1);

ІІ місце — Альбіна Матвєєва (ЦПРШМ);

ІІІ місце — 3 курс ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей», 2 клас Лисичанської ДШМ № 1.

В номінації «Дослідницькі роботи»:

І місце — Анастасія Лук’янчук (ЦПРШМ);

ІІ місце — Катерина Мікава (ЗОШ № 29);

ІІІ місце — гурток «Біотоп» (ЗОШ № 25).

В номінації «Агітаційні розробки»:

ІІІ місце — Юлія Войнова (ЛСШ № 27).

В номінації «Фотографії»:

І місце — гурток «Мистецтво нашого народу» (ЗОШ № 5), Микита Купчик (ЗОШ № 18);

ІІ місце — Іван Резниченко (ЗОШ № 18);

ІІІ місце — Лілія Гуменюк (НВК № 3-ДНЗ «Барвінок»).

В номінації «Поетичні та прозові твори»:

І місце — Дар’я Осмоловська (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»), Аліса Алєксєєва (Лисичанський багатопрофільний ліцей);

ІІ місце — Альбіна Стародубцева (ЗОШ № 5);

ІІІ місце — Ніколєта Панченко(ЗОШ№ 2), Богдан Зарайський (ЗОШ № 26).

В номінації «Вироби з природних та ужиткових матеріалів»:

І місце — Вікторія Стрижакова (ЗОШ № 30), Поліна Коряк (ЦПРШМ);

ІІ місце — Аліна Ткач (ЗОШ № 30), Єлизавета Іваницька (ЗОШ№ 14);

ІІІ місце — Юлія Онопко (ЗОШ № 30), Аліна Ковальова (ВП «Лисичанський педагогічний коледж» ЛНУ ім. Тараса Шевченка).

Всі переможці конкурсу отримали почесні дипломи і альманах творчих робіт — переможців 2017 р. від організаторів, а також флеш-карти з символікою конкурсу — від Луганської облдержадміністрації. Крім того, окремі конкурсанти були відзначені подяками та пам’ятними подарунками, а всі інші отримали дипломи учасника.

Також, за сприяння у проведенні урочистого нагородження ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець — очима молоді» Подяками Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів та громадської організації «Сіверський Донець — відродження» були нагороджені міський голова Сергій Шилін, начальник та головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба та Людмила Бондаренко, директор ЦПРШМ Галина Дрижакова.

Музичні та хореографічні номери творчих колективів ЦПРШМ стали приємним подарунком для всіх присутніх. За чудово підготовлену концертну програму вихованці центру отримали від організаторів конкурсу солодощі.