У Лисичанську стартував культурно-просвітницький проект Музей відкрито на ремонт (відео)

Минулого тижня в приміщенні міського краєзнавчого музею відбулась прес-конференція з нагоди старту культурно-просвітницького проекту «Музей відкрито на ремонт», за участю представників Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру.

«Музей відкрито на ремонт» — це проект, який триватиме протягом чотирьох місяців. Під ремонтом розуміється не традиційні косметичні роботи із заміни вікон чи дверей, а осучаснення методів та форматів роботи музею. Це стосуватиметься виставкової діяльності та зберігання експонатів, дослідницької, просвітницької та комунікаційної функцій.

На заході були присутні Ольга Гончар — координатор проектів і комунікацій Мистецького напрямку ГО «Український кризовий медіа-центр» та проекту «Музей відкрито на ремонт», Ариф Багиров — координатор комунікацій проекту, митці та музейні працівники міста Києва, працівники сфери освіти, журналісти та мешканці міста.

Спікери прес-конференції Ольга Гончар та Ніна Бондар, директор міського краєзнавчого музею, поділилися творчими та організаторськими планами для втілення ідеї в життя, представили особисте бачення проекту та висловили свої побажання.

Також, був встановлений конструктивний діалог з працівниками краєзнавчого музею про подальшу співпрацю: всі бажаючі задавали спікерам питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Проект «Музей відкрито на ремонт» має новаторський і експериментальний характер, основна ідея якого полягає у перетворені музею на сучасний культурний центр.

Відділ культури Лисичанської міської ради