Вітаємо переможців міського онлайн–конкурсу флешмобів «Мир, коли панує позитив»

 З 20 по 30 вересня тривав міський онлайн–конкурс флешмобів «Мир, коли панує позитив». До флешмобу долучилися 17 команд з числа учнів та студентів закладів загальної середньої освіти, фахових передвищіх закладів освіти та професійних ліцеїв які продемонстрували не аби які таланти в галузі мистецтва, творчі здібності та креативність.

Учасники конкурсу надсилали відеоролики, які розміщувались на офіційній сторінці відділу молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації у соціальній мережі Facebook.

Суддями виступили майже 27 тис. користувачів соціальної мережі Facebook. Вони активно слідкували за публікаціями, оцінювали їх «лайками» які і визначили переможців серед учасників.

Отже, переможці визначались за кількістю набраних «лайків».

У номінації «заклади загальної середньої освіти» І місце посіла команда школи № 8, набравши 973 «лайка». На ІІ місці опинилася команда школи № 29, набравши 644 «лайка», а ІІІ місце – у команди школи № 5 з рейтингом – 254 «лайка».

Переможцем серед фахових передвищіх закладів освіти та професійних ліцеїв стала команда Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу (258 лайків). На ІІ місці – команда Державного професійно-технічного навчального закладу «Привільський професійний ліцей» (92 лайка), а ІІІ місце – у команди Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею (80 лайків).

Сьогодні, 30 вересня, команди-переможці нагороджені грамотами та подарунками відділу молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Щиро вдячні за активну участь всім конкурсантам!

Нагадаємо, організатором міського онлайн–конкурсу флешмобів «Мир, коли панує позитив», присвяченого міжнародному Дню миру, виступив відділ молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА