У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики

Минулої суботи, 13 лютого, в спортивній залі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 46 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Валерія Горохова (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 300м), Микола Ляшенко (біг 30м, 300м), Лілія Богова (біг 30м), Мирослава Тертична (біг 300м), Ігор Корінний (біг 30м, 300м, стрибки у довжину), Віктор Ченцов (стрибки у довжину);

ІІ місце – Серафіма Гребенюк (біг 30м, стрибки у довжину), Микола Ляшенко (стрибки у довжину), Віктор Ченцов (біг 300м), Владислав Цвік (біг 30м), Лілія Богова (стрибки у довжину, біг 300м), Софія Гребенюк (біг 30м);

ІІІ місце – Валерія Горохова біг 300м), Аліса Кобець (біг 30м, 300м,), Віра Кретова (стрибки у довжину), Віктор Ченцов (біг 30м), Владислав Цвік (стрибки у довжину, біг 300м), Мирослава Тертична (біг 30м), Софія Гребенюк (стрибки у довжину), Тимур Лавренко (біг 30м, стрибки у довжину).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та  подарунками відділу у справах сім'ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області.

Підготували спортсменів тренери Олександр Осколков та Віталій Ляшенко.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська