Щодо відпочинку та оздоровлення дітей пільгової категорії

 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту з метою реалізації державної політики у сфері організації відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, здійснює підбір дітей пільгової категорії віком з 7 до 17 років для відпочинку та оздоровлення в «Міжнародному дитячому центрі «Артек» Київська обл. та «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса за рахунок бюджетних коштів та з частковою оплатою вартості путівки за рахунок батьків:

Безоплатні путівки надаються наступним категоріям дітей:

(діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди за відсутності медичних протипоказань; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф (окрім дітей, постраждалих внаслідок ЧАЕС); діти з багатодітних родин; діти з малозабезпечених сімей (сім'ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям).

Путівки із частковою оплатою в розмірі 20% вартості:

(діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти – дитячі творчі колективи, спортсмени, переможці міжнародних, всеукраїнських конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад (1-3 особисте або командне місце);

Путівки з частковою оплатою в розмірі 30% вартості:

(діти, зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи; талановиті та обдаровані діти – дитячі творчі колективи, спортсмени, переможці обласних конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад (1-3 особисте або командне місце);

Путівки з частковою оплатою в розмірі 50% вартості:

(відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; талановиті та обдаровані діти – дитячі творчі колективи, спортсмени, переможці міських конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад (1-3 особисте або командне місце).

Проїзд дитини до оздоровчого закладу та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків.

Звертатися за додатковою інформацією в відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради з документами підтверджуючими статус дитини за адресою: вул. Сєверодонецька, 62, 3 поверх, каб. №37 або звертатися за додатковою інформацією за тел.: (06451) 7 29 39.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради