На стадіоні «Шахтар» триває оновлення трав'яного покриття

Культурно-оздоровчий комплекс «Стадіон «Шахтар», що розташований за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 199, має найбільше футбольне поле (60×90) у Лисичанську. Робота щодо оновлення трав’яного покриття на футбольному полі була ініційована міським головою Сергієм Шиліним, за підтримки КАТП 032806, керівництва шахти ім. Д. Ф. Мельникова, голови міської Федерації футболу Олега Шкірі. Навесні депутати Лисичанської міської ради рішенням сесії виділили кошти із загального фонду міського бюджету на благоустрій та утримання в належному стані футбольного поля, з яких частково був придбаний посівний матеріал.

Починаючи з жовтня проводились роботи щодо підсіву футбольного поля. Дотримуючись всіх вимог, було засіяно 150 кг посівного матеріалу. Залишилось «закатати» футбольне поле, та чекати на результат.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює щиру подяку міському голові Сергію Шиліну, депутатам Лисичанської міської ради, колишньому керівнику КАТП 032806 Юрію Басюку і теперішньому керівнику Ігору Аксіньїну та колективу КАТП, керівництву шахти ім. Д. Ф. Мельникова та голові міської федерації футболу Олегу Шкірі, керівнику КП «Лисичанський доррембуд» Ларисі Лях за підтримку і допомогу з утримання спортивних об’єктів та споруд належному стані.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради