Живописне життя

Під такою назвою, 20 листопада, в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки живопису архітектора, художника Олександра Арцева.

Олександр Робертович Арцев народився в місті Лисичанськ, малював з дитинства. Його вчителем в світі живопису став знаменитий Іларіон Горох. Після закінчення школи Олександр працював художником-оформлювачем і розпочав навчання в Харківському інженерно-будівельному інституті, де здобув кваліфікацію архітектора. Сорок років віддав праці в Лисичанському філіалі регіонального проектного інституту «Луганськгромадпроект», за часи якої став головним архітектором проектів сотень житлових та громадських будівель в різних районах Луганської області.

В наше рідне місто майстер також вклав частинку душі. Дорогі серцю кожного лисичанина історико-меморіальний комплекс «Пам’ять» в центрі міста, монумент воїнам-льотчикам та пам’ятник землякам-чорнобильцям в південній частині міста, автором та співавтором архітектурних рішень яких є Олександр Робертович. Також ним були спроектовані три церкви в Лисичанську, Новодружеську та Привіллі, і три каплиці.

Роботи художника різноманітні в своїй стилістиці. На виставці презентовані і портрети, і пейзажі, і натюрморти. Більша частина картин написана після 2016 року, вже на заслуженому відпочинку.

Шановні мешканці міста. Запрошуємо відвідати виставку, яка триватиме протягом двох місяців.

Прямий ефір заходу можна подивитись на офіційній сторінці музею у Фейсбуці (https://www.facebook.com/lissmuseum/videos/2700044773640147).

Відділ культури ВЦА м. Лисичанська