Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ № 1 з відзнаками Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Наприкінці січня відбулося підбиття підсумків одного із наймасштабніших конкурсів серед учнів мистецьких шкіл − Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» за темою «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина; минуле, сучасне, майбутнє», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

Цього року на обласному етапі конкурсу було представлено 93 роботи учнів віком від 8 до 17 років з 16 мистецьких шкіл Луганської області. Основні теми робіт — ідея соборності України, творчість Тараса Шевченка, доля українського народу, сучасність та майбутнє. Роботи засвідчують високий рівень підготовки учнів художніх та мистецьких шкіл Луганської області, привертають увагу своєю щирістю, безпосередністю та свіжістю творчого погляду, тому перед журі стояло складне завдання − обрати найкращих.

За підсумками конкурсу було обрано 10 робіт, які було визначено переможцями обласного етапу конкурсу. До колекції кращих у номінації «Декоративно — прикладне мистецтво» увійшло 2 роботи учениць образотворчого класу Лисичанської ДШМ № 1 — Валерії Міхєєвої (викладач — Анна Петухова) та Ірини Скрипки (викладач — Євгенія Золенко). Саме їх роботи представлятимуть Луганську область на заключному етапі конкурсу у місті Києві, а нагородження переможців всеукраїнського етапу відбудеться в національному літературно-меморіальному музеї-заповіднику Тараса Шевченка, на могилі Кобзаря у Каневі.

Щиро вітаємо з участю та перемогами, бажаємо нового натхнення юним художникам!

Відділ культури Лисичанської міської ради