Вітаємо Артема Міщенка та Сніжану Колісніченко з відзнаками Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості!

З 13 по 16 січня учень Лисичанської ДМШ № 2 Артем Міщенко та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості GOLD EUROPE «Jiskra-2020». Захід відбувся у Словаччині, місті Попрад.

За результатами конкурсу Артем Міщенко нагороджений дипломом лауреата І ступеня у номінації «Інструментальний жанр», а Сніжана Колісніченко нагороджена дипломом лауреата І ступеня у номінації «Академічний вокал» та дипломом ІІ ступеня у номінації «Естрадний вокал».

Учасники отримали медалі та сертифікати на участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «GOLD EUROPE» у м. Прага (Чехія).

Викладач музичного мистецтва Марина Шинкаренко взяла участь у роботі журі конкурсу та отримала від керівництва фестивалю «GOLD EUROPE» велику подяку за підготовку учасників Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «GOLD EUROPE».

Слід зазначити, що Артем та Сніжана є переможцями XІІ Міжнародного дитячого конкурсу—фестивалю «Сузір’я Святогір’я» (м. Слов’янськ), які були рекомендовані для поїздки на конкурс у Словаччину, отримавши сертифікат на 30 євро.

Щиро вітаємо і бажаємо подальших творчих успіхів!

Відділ культури Лисичанської міської ради