У Лисичанську відкрився громадський простір "Fox club"

 Вчора, 27 грудня, відбулось урочисте відкриття громадського простору «Fox club» в центральній бібліотеці міста.

На урочисте відкриття завітали міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальник відділу культури Людмила Ткаченко. Також привітати з відкриттям «Fox club» прийшли ініціаторка проєкту Олена Булка, представники Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області з показовими виступами та юні креативні учні ЗОШ №4 з танцювальним номером.

 

Зазначимо, що простір було відкрито завдяки перемозі в конкурсі проєктів місцевого розвитку, оголошеного Луганською облдержадміністрацією в 2019 році, за фінансової підтримки Лисичанської міської ради та ініціативної групи. Загальна сума бюджету проєкту становить 56 600 грн. За грантові кошти в приміщені було зроблено ремонт, придбано меблі та сучасну техніку (проектор, термопот, колонки).

Тепер у молоді міста є безкоштовний, сучасно обладнаний простір, де вони мають можливість збиратися у вільний від навчання час, інтелектуально розвиватись та творчо реалізовуватись. Також громадські організації отримали можливість проводити зустрічі, тренінги, презентації, івенти в громадському просторі «Fox club».

 Після завершення урочистої частини, гостям свята запропонували зануритись у неформальну обстановку «Fox club»: долучитись до майстер-класів, пограти в сучасні настільні ігри, зробити селфі на згадку, залишити свої побажання та привітання на FOX-постері, пригоститися кавою та смаколиками.

Впевнені, що громадський простір для молоді та активу громади сприятиме соціальному та культурному розвитку міста, діяльність на базі «Fox club» допоможе згуртувати та активізувати населення, розвиватиме креативний потенціал молоді.

Відділ культури Лисичанської міської ради