Вітаємо лисичан з відзнаками обласного конкурсу читців!

13 грудня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (Лисичанський міський ПК) та учні відділу мистецтв театрального класу (Лисичанська ДШМ № 1) під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь в обласному конкурсі читців «Наша дума, наша пісня...».

Захід відбувся у приміщенні Сєвєродонецького музичного коледжу ім. Сергія Прокоф’єва. У конкурсі взяли участь понад 30 учасників майже з усіх куточків Луганщини. Метою конкурсу є популяризація аматорського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців. До складу журі обласного конкурсу увійшли професійні митці в галузі культури і мистецтва, заслужені актори, поети та режисери. Виступи конкурсантів були дуже натхненними, наповненими любов’ю до свого краю і батьків.

За результатами конкурсу учні Лисичанської ДШМ № 1 Тимофій Плетньов — нагороджений дипломом II ступеня, Дар’я Кабанова — дипломом III ступеня в номінації «Вірш українських поетів» у II віковій категорії, зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» нагороджена дипломом за участь.

Щиро вітаємо та бажаємо творчої наснаги і подальших перемог!

Відділ культури Лисичанської міської ради