Вітаємо лисичан з відзнаками IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів!

1 та 2 листопада зразкова дитяча театральна студія «Арлекін», народна театр — студія «Лімпопо» (Лисичанський міський ПК), літературний театр «Натхнення» та учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у IX Всеукраїнському фестиваль-конкурсі дитячих театральних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад».

Захід відбувся у м. Харків, куди з’їхались 40 колективів із різних міст України та Білорусі. Учасники фестивалю представили на суд журі театральні та естрадні мініатюри: пантоміму та клоунаду, моновистави та літературно-музичні композиції, конферанс та буфонада, міні-спектаклі та уривки з великих вистав.

Протягом двох днів у перервах між відділеннями учасники брали участь у майстер-класах та зустрічалися із сучасними драматургами, які презентували свої п’єси. Два дні напруженої цікавої творчої роботи. І, нарешті, перемога!

За результатами фестивалю учасники вибороли наступні нагороди у різних номінаціях:

Диплом I ступеня — зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» у номінації «Літературно-музична композиція» та учні другого класу театрального відділу Лисичанської ДШМ № 1 Гордій Мінський і дует у складі Діани Коваленко та Марії Задорожньої, у номінації «вірші А. Житницького».

Диплом ІІ ступенялітературний театр «Натхнення» у номінації «Естрадна мініатюра»; учасниця народної театр-студії «Лімпопо» Анастасія Майстру у номінації «Сучасна поезія»; Ілля Селіхов у номінації «Театр одного актора».

Підготували колективи та учнів Надія Бражнікова та Ірина Кабанова, яким було вручено книгу «Різні цікаві історії» з автографом Анатолія Житницького.

Кожен учасник фестивалю отримав диплом учасника, пам’ятні медалі, напій «Лимонад» та яскраві, незабутні враження. А творчі заходи фестивалю спонукали маленьких театралів до досягнення нових творчих висот.

Відділ культури Лисичанської міської ради