В міському краєзнавчому музеї розпочала роботу виставка робіт лисичанських художниць

20 вересня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулась презентація творчої виставки «Замріялась увечері» лисичанських художниць Ольги Агафонової, Анжеліки Горбачик та фотохудожниці Анни Вязнікової.

Викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ольга Агафонова і Анжеліка Горбачик презентували близько 40 авторських робіт, виконаних в техніці живопису -  однієї з найскладніших структур в образотворчому мистецтві, адже в ньому переплітаються безліч компонентів творчої діяльності та відображення настрою самого художника, який намагається найбільш повно передати свої почуття і ставлення до предмету зображення.

Саме художник створює той чарівний настрій, коли дивлячись на картину, бачиш оточуючу дійсність по-іншому. Осягнути мистецтво живопису підвладне людям з тонкою душевною організацією, розвинутим почуттям стилю, баченням світу через свою особливу, творчу призму.

Фотохудожницю Анну Вязнікову знають як молодого талановитого журналіста, але вона має ще одну творчу пристрасть — фотографування.

Анна постійно самоудосконалює свої творчі знання, приймає участь в різноманітних фотоконкурсах, і для неї це — безцінний досвід. Перша персональна виставка Анни нікого не залишить байдужим. Вишукані портрети, неповторні краєвиди, застигла динаміка руху — все це створює єдиний, цілісний образ самої майстрині.

Наприкінці урочистої частини Ольгу Агафонову, Анжеліку Горбачик та Анну Вязнікову за високий професіоналізм та творчий внесок в розвиток культури міста Лисичанська нагороджено подяками Лисичанського міського краєзнавчого музею.

Непотворну атмосферу єднання творчості під час перегляду виставки створили музичні композиції у виконанні викладачів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Олени Сергєєвої та Ольги Семідоцької.

Відділ культури Лисичанської міської ради