Вітаємо Олександру Дубину з перемогою в обласному конкурсі художньої творчості

23 лютого учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв «Я малюю музику» за музичними творами нотної збірки Наталії Пасічник для дітей і юнацтва «Музичне мереживо», який проходив у м. Сєвєродонецьк.

На суд журі було представлено понад 160 творчих робіт у різних вікових категоріях. За результатами конкурсу переможцем серед учасників І молодшої вікової категорії визнано роботу «Сонечко співає вранці!» Олександри Дубини (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Анна Петухова). Свою нагороду, Дипломом за зайняте I місце, Олександра отримає на обласному Гала-концерті.

Також заохочувальні призи від автора збірки Наталії Пасічник будуть вручені Марії Баєвій, Софії Литвинюк (Лисичанська ДШМ № 1), Софії Чудіній, Анастасії Гуріній (Привільська ДШМ) та Олександрі Гаврюшенко (Новодружеська ДШМ).

Підготували учнів викладачі мистецьких шкіл Анна Петухова, Ольга Тєлушкіна, Тетяна Кравцова, Людмила Чуйко та Дарья Бугайова.

Відділ культури лисичанської міської ради