Вітаємо юних лисичан з нагородами, отриманими на конкурсі-заліку зі спортивно-бальних танців!

Вчора, 3 лютого, юні зірочки зразкового ансамблю бальних танців «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у конкурсі-заліку зі спортивно-бальних танців «Золота туфелька 2019».

Захід відбувся у місті Слов`янськ, куди з’їхалися більш ніж три сотні танцівників із Луганської, Донецької та Харківської областей. Це діти віком від 4 до 16 років та дорослі танцюристи. Більшість учасників конкурсу мають не одну почесну грамоту чи нагороду, здобуту на різноманітних танцювальних турнірах.

Змагання було поділено на окремі відділення. Першими свої танцювальні навички демонстрували наймолодші учасники (6-7 років) та посіли такі місця:

І місце — Анастасія Олейник, Анастасія Головіна;

ІІ місце — Ілля Носачев/Наталля Юр`єва.

З кожною новою групою вік учасників збільшувався. Вихованці клубів і шкіл спортивного танцю, яким вже виповнилося більше 7 років, змагалися у категоріях із ключовим словом «Ювенали». Зазвичай вони поділяються на дві підгрупи: ювенали-1 (молодші за дев’ять років) та ювенали-2 (9-11 або 10-11 років). Наші танцівники посіли наступні місця:

І місце — Варвара Бардакова; Микита Болдирев/Аліна Мерзла; Кирило Чабанний/Валерія Авдєєва; Максим Шаповалов/Софія Нижник;

ІІ місце — Анастасія Бєлашова; Андрій Сюрчик/Ганна Архипова; Кирило Чабанний/Валерія Авдєєва;

ІІІ місце — Альбіна Антонова, Ганна Бесмертна, Поліна Зозуля Роман Хричов/Ганна Бесмертна; Кирило Чабанний/Валерія Авдєєва;

Учасники, які зайняли призові місця у кожному з танцювальних відділень, отримали кубки, медалі, дипломи. Визначали переможців ліцензовані судді відповідних категорій з різних танцювальних організацій.

Відділ культури Лисичанської міської ради