«Атлантіс - ми запалюємо зірки!»

26 січня в ПК ім. В.М. Сосюри відбувся звітний концерт зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової.

Виступ зразкової студії східного танцю «Атлантіс» — це завжди свято, яке дарує всім присутнім цілий Всесвіт щастя та великий позитивний заряд енергії, краси і гармонії. Чарівні танцівниці, яскраві костюми, пластичні рухи, гаряча музика і незвичайна енергетика не залишили і на цей раз байдужим жодного глядача. Кожен номер концертної програми глядачі зустрічали і проводжали бурхливими оплесками.

Минулий рік для зразкової студії східного танцю «Атлантіс» був щедрим і результативним. Колектив є неодноразовим переможецем Міжнародних, Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, Чемпіонатів України, а також Чемпіонатів Луганської, Донецької, Харківської і Полтавської областей, про що свідчать численні нагороди: медалі, кубки та дипломи. В 2018 році призова скарбничка колективу поповнилася на 425 призових нагород.

Яскравими подіями минулого року в житті колективу стали:

— отримання солістами звання «Людина року — 2018» за версією Української асоціації виконавців східного танцю у номінаціях: «Бебі відкрита ліга» — Олександрою Ісаєвою та «Ювенали відкрита ліга» — Валерією Ратушною;

— отримання тренерських посвідчень Української асоціації виконавців східного танцю вихованцями студії Дариною Швецовою та Ельмірою Расуловою.

Також за 2018 рік плідної роботи колектив вийшов на новий рівень, учасниці продовжують вдосконалювати східні напрями, такі як: Rakselsharki, стрит шаабі, фольклор, циганський, СТК, фьюжн, табла, трайбл, шоу, сценічний, тріо, формейшн, групи, дует. Колектив постійно знаходиться у творчому пошуку, поповнюючи свій репертуарний багаж.

Відділ культури Лисичанської міської ради