В закладах культури міста відбулися заходи до Дня Соборності України

100 років тому — 22 січня 1919 року — Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка підписали Акт злуки. Таким чином відбулося історичне об’єднання українських земель, так званої Наддніпрянської і Наддністрянської України.

До цієї визначної дати протягом тижня в закладах культури міста відбулися наступні тематичні заходи: святкові концерти в палацах культури (ПК) міста та мистецьких школах «Єдина навіки рідна країна», «Єдиний народ-Єдина країна», «Україна в серці моїм», мультимедійна подорож «Соборна духом Україна» в бібліотеці-філії для дітей № 10, інформаційний дайджест «22 січня — Великий день єднання» в ПК ім. В.М. Сосюри, патріотична година «Моя єдина Україна» в бібліотеці-філії сімейного читання № 2.

З метою виховання у молоді міста почуття патріотизму і гордості за свою державу, у міському краєзнавчому музеї відбулась науково-практична конференція «Сторіччя Акту Злуки» у співпраці з КУ «Лисичанський методичний центр освіти» та центральною бібліотекою КЗ «Лисичанська ЦБС».

Крім того, в фойє міського ПК експонувалась виставка дитячих малюнків та виробів «Все що душа довірила малюнку» та книжкова виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя» в бібліотеці для дітей № 1, в Лисичанській ДШМ № 1 оновлено постійно діючі виставки дитячих робіт на теми: «Україна — наш рідний дім» та «Україна в визвольній війні».

Соборність України означає духовну згуртованість усіх громадян. Незалежність і соборність — запорука успішного розвитку української державності.

Відділ культури Лисичанської міської ради