В бібліотеках Лисичанська розпочалась реалізація проектів соціальної дії

У січні 2019 року в бібліотеках Лисичанської ЦБС розпочалась реалізація проектів соціальної дії, які отримали перемогу в рамках програми «Активні громадяни» при підтримці Британської ради.

Так, в бібліотеці-філії № 6 відкрито новий спортивний простір «Активна територія», де можна безкоштовно займатися спортом та долучитися до різноманітних спортивних активностей, що сприяють покращенню стану здоров’я. Для цього в бібліотеці є відповідний спортивний інвентар: орбітрек, дошка для пресу, боксерська груша, тенісний стіл, баскетбольне кільце, м’ячі, обручі, гантелі та інше спортивне приладдя.

В рамках дії проекту в бібліотеці проводитимуться дні здоров’я, тренування з фітнес-тренером, спортивні змагання та ін. Однією з таких активностей стало проведення 19 січня в спортивному просторі «Активна територія» спортивних змагань «Швидше, вище, сильніше». В змаганнях взяли участь мешканці та гості мікрорайону шахти «Матроська» всіх вікових категорій. Було активно, спортивно та дуже гаряче! Спортивне свято вдалося!

Переможцями конкурсу проектів від Британської ради також стали ще 3 бібліотеки міста, завдяки чому в бібліотеці-філії № 3 діятиме креативна майстерня «БібліоArt», в бібліотеці-філії сімейного читання № 8 відкриється простір для дітей та молоді «BabyHouseBook», а в бібліотеці-філії для дітей № 10 створять центр мейкерства з засвоєння методики роботи з 3-D ручками. Реалізація цих проектів розпочнеться найближчим часом.

Долучайтесь до різноманітних бібліо-активностей! Тому що сучасні бібліотеки — це не полички з книжками, а неймовірні можливості для Вас та Ваших дітей!

Відділ культури Лисичанської міської ради