Бібліотеки міста долучилися до конкурсу проектів соціальної дії

На початку грудня були підведені підсумки конкурсу проектів соціальної дії в рамках програми «Активні громадяни» при підтримці Британської ради. Серед інших на конкурс були подані 6 проектів від бібліотек нашого міста. За підсумками розгляду проектні пропозиції бібліотеки-філії № 3, бібліотеки-філії № 6, бібліотеки-філії сімейного читання № 8 та бібліотеки-філії для дітей № 10 Лисичанської ЦБС отримали перемогу в конкурсі.

Проект бібліотеки-філії № 3 передбачає створення креативної майстерні «БібліоArt» для молоді віком від 14 до 17 років з метою згуртування молоді за спільними інтересами та розвитку їх творчих здібностей. В рамках дії проекту буде проведено серію майстер-класів з вишивки бісером, в’язання іграшок амігурамі, виготовлення поробок у техніці канзаші та організовано виставку робіт учасників клубу.

Проект бібліотеки-філії № 6 передбачає відкриття на базі бібліотеки спортивного простору «Активна територія», де кожен охочий мешканець мікрорайону матиме змогу безкоштовно займатися спортом, долучитися до здорового способу життя, знайти однодумців. Протягом дії проекту буде проведено дні здоров’я, тренування з фітнес-тренером, спортивні змагання та ін.

Проект бібліотеки-філії сімейного читання № 8 передбачає створення простору для дітей та молоді, де вони матимуть можливість брати участь в різних активностях, майстер-класах, весело та творчо проводити дозвілля.

Проект бібліотеки-філії для дітей № 10 передбачає створення на базі дитячої бібліотеки центру мейкерства по засвоєнню методики роботи з 3-D ручками, де діти зможуть долучитися до новітніх технологій, навчитись моделювати. Для маленьких відвідувачів протягом року будуть проведені: арт-замальовки, тренінги, майстер-класи, відео-уроки, за допомогою яких діти отримають нові навички та розвинуть творчі здібності.

Реалізація проектів орієнтовно розпочнеться з січня 2019 року та триватиме протягом 6 місяців.

Відділ культури Лисичанської міської ради