Вітаємо учасників зразкової студії східного танцю "Атлантіс" з перемогами

17 листопада учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової взяли участь у Чемпіонаті України-2018 по Bellydance. Захід відбувся у м. Київ, куди з’їхалися 33 танцювальні клуби і колективи з 23-х міст України: Полтава, Київ, Краматорськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Бердянськ, Запоріжжя, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Луцьк, Чернігів, Кропивницький, Бровари,Дніпро, Слов’янськ та інших.

З ранку до вечора виступали понад 400 учасників конкурсної програми. Постановки номерів з кожним роком стають більш насиченими, цікавішими, складнішими і це відзначили всі члени журі. Чудові костюми, продуманий макіяж, акторська майстерність, досконалість танцювальних ліній — ось основні характеристики танцівниць. На заході панувала жива, цікава атмосфера. Особливо глядачам і журі запам’яталися яскраві номери і постановки у виконанні учасниць колективу зразкової студії східного танцю «Атлантіс».

Змагання були досить складними, панувала шалена конкуренція, але колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» в котрий раз довів, що вони найкращі! Колектив виборов 18 призових місць, з них: І місць — 5, ІІ місць — 5, ІІІ місць — 8. Дівчата були нагороджені дипломами та медалями.

Відділ культури Лисичанської міської ради