Представників галузі культури Лисичанська відзначено обласними Подяками

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Сєвєродонецькому коледжі культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва пройшов обласний святковий захід.

Під час заходу відбулось нагородження кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва області, серед яких Подякою Луганської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури, відродження національної свідомості відзначено начальника відділу культури Лисичанської міської ради Людмилу Ткаченко, а також Подяками управління культури, національностей та релігії було відзначено викладача Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Марину Шинкаренко та майстра декоративно-ужиткового мистецтва Маісу Гнєушеву.

Великим подарунком для всіх присутніх стала концертна програма у виконанні академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії та відомого українського гурту ROCKOKO.

Відділ культури вітає всіх працівників закладів культури, професійні та аматорські колективи, майстрів народного мистецтва з професійним святом.

Завдяки закладам культури міста: Палацам культури, мережі бібліотек, мистецьким школам, музеям та кінотеатру, Лисичанськ живе насиченим культурним життям.

Тож нехай не полишає вас, шановні працівники культури, завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких ви не раз докладаєте до своїх щоденних старань. Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври!

Відділ культури Лисичанської міської ради