Вітаємо лисичан з нагородами, отриманими на ХV Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни»!

З 1 по 8 листопада учні Лисичанської дитячої музичної школи (ДШМ) № 2 взяли участь у ХV Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни». Захід відбувся у м. Київ під патронатом Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Євгена Станковича. До складу журі увійшли народні та заслужені артисти мистецтв України.

Дівчата взяли участь у 3-х номінаціях: «Фортепіано, класична програма», «Сольний спів (академічний вокал)», Номінація «Сольний спів (естрадний вокал)». Виступи наших маленьких музикантів та співаків були яскравими, професійними та щирими.

Докладені зусилля дівчат у підготовці до конкурсу не залишили байдужими членів журі, тож за результатами конкурсу Злата Бабакіна отримала звання Лауреат ІІ ступеня та Диплом за вокальну технічну майстерність та Диплом за музичність і художній образ; Юлія Герасимюк стала Лауреатом ІІ ступеня та отримала Диплом за вокальну віртуозність, а Софія Клешнева була нагороджена Дипломом за високу майстерність у виконанні класичної музики.

Крім того, Дипломами за великий внесок у професійну музичну освіту та високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» нагороджені викладач Марина Шинкаренко та колектив Лисичанської ДМШ № 2.

Відділ культури Лисичанської міської ради