У Лисичанську пройшов Чемпіонат Луганської області зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців та хіп-хопу

3 листопада у м. Лисичанськ відбувся Чемпіонат Луганської області, відбір на Чемпіонат України зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців та хіп-хопу, одним із організаторів якого була керівник зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Ірина Гончарова.

У Чемпіонаті Луганської області взяли участь танцювальні клуби і колективи з різних міст області. Наше місто гідно представили колективи ПК ім. В.М. Сосюри — зразкова студія східного танцю «Атлантіс» (кер. Ірина Гончарова), танцювальний дует «Timy-dance» у складі Владислави Козинської і Лоліти Глотової та любительське об’єднання «Смішарики» (кер. Дар’я Коваленко) міського Палацу культури.

Перше і друге відділення були наповнені яскравими, барвистими номерами танцювальних колективів. Кожен їх виступ був як художня демонстрація багатогранності, емоційності, видовищності та різноманітності танцювальних стилів.

У кожній номінації та віковій категорії нагороди знайшли своїх переможців. Отже нам є чим пишатися! Любительське об’єднання «Смішарики» Лисичанського міського ПК вибороли 2 місце у номінації формейшн хіп-хоп. Призова скарбничка Палацу культури ім. В.М. Сосюри поповнилася на 105 призових нагород, а саме:

— солістка танцювального колективу «Timy-dance» Лоліта Глотова — І місце;

— танцювальний дует «Timy-dance» — І місце;

— зразкова студія східного танцю «Атлантіс»: І місць — 71, ІІ місць — 23, ІІІ місць — 9;

Але і це не всі здобутки колективу зразкової студії східного танцю «Атлантіс». Переможцями Чемпіонату Луганської області в 4-х номінаціях: «Табла», «Класіка», «Фольклор» та «Шоу» стали юні зірочки: Поліна Холод, Олександра Ісаєва, Дар’я Паталаха, яких окрім дипломів і медалей було нагороджено кубками. 11 танцювальних програм групи формейшн ЗССТ «Атлантіс» теж було нагороджено кубками.

І найголовніше! 17 листопада 2018р. у м. Києві відбудеться Чемпіонат України по Belledance, в якому м. Лисичанськ будуть представляти наші зірочки з колективу зразкової студії східного танцю «Атлантіс», а саме: Олександра Ісаєва, Дар’я Паталаха, Валерія Ратушна, Марія Окладникова та Марія Задорожна.

Усі переможці Чемпіонату Луганської області були нагороджені дипломами, медалями та солодкими подарунками.

Відділ культури Лисичанської міської ради