Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

5 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 258 заяв, з них:

— 1 заява щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 253 заяви щодо призначення житлової субсидії;

— 4 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За результатами роботи комісії малозабезпеченій сім’ї була призначена державна соціальна допомога.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 137 заявникам, 6 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 84 заяви щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По трьом заявам, з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем фактичного проживання, комісією прийнято позитивні рішення, одному заявнику було відмовлено.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього з початку 2018 року проведено 38 засідань комісії, на яких розглянуто 3690 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради