Зимові канікули у Лисичанську

Зимові канікули — це завжди чарівна пора для всіх школярів, тому що вона охоплює період новорічно-різдвяних свят. Діти мають багато вільного часу для розваг, спілкування з друзями, відвідування гуртків. Під час новорічних канікул у комунальних закладах культури міста відбулась низка різноманітних святкових заходів.

У міському Палаці культури пройшов цикл розважальних програм «Пригоди в новорічній мультляндії». Заходи проходили у фойє Палацу біля новорічної ялинки, під час яких усі присутні співали новорічні пісні, танцювали та грали у ігри—рухавки, після чого присутніх вітали герої різноманітних казок, які дарували дітлахам незабутнє «bubbles шоу» та демонстрували Новорічну інсценізацію. Наприкінці заходів на дітлахів чекала новорічна дискотека.

Також, у міському ПК відбувся святковий концерт «З Різдвом у серці», упродовж якого, лунали святкові, обрядові пісні у виконанні народної хорової капели ім. Є. Мануйлова (керівник Володимир Бадунь), народного чоловічого вокального ансамблю «Обрій» (керівник Борис Малишев), народного ансамблю народної пісні «Вишиванка» (керівник Ірина Фелік), народного жіночого вокального ансамблю «Мрія» (керівник Валерій Сидоренко), членів літературного об’єднання «Істок» Михайла Лисицького, Любові Шипілової, Лесі Козиренко, учасників дитячого гуртка «Пролісок» (керівник Ірина Фелік), солістки Галини Шапарь та учасників дитячого танцювального колективу «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко). Це свято подарувало всім присутнім гарний настрій, радість, натхнення, Різдвяне піднесення.

5 січня Палац культури ім. В.М.Сосюри презентував маленьким лисичанам Різдвяну казку «Миколай іде — Різдво веде». Виставу було відкрито колядками у неперевершеному акапельному виконанні народного жіночого вокального ансамблю «Мрія», які одразу занурили глядачів в атмосферу прекрасного свята Різдва Христового, коли увесь світ горить вогнями, чекає дива, коли люди поспішають до своїх рідних, тому що родина, любов і дружба — найголовніше що є на світі.

11 січня у ПК ім.В.М.Сосюри відбувся новорічний мюзикл «Хранителі чудес». Під час вистави діти поринули у новорічну казку та разом з головними героями мюзиклу бавились зі смурфиками, дивилися сни з емоджисмайликами та боролися зі злими ельфами Грінча чарівними подушками. Наприкінці заходу, глядачі разом із Дідом Морозом, запалили вогники на ялинці, водили хороводи та заспівали улюблені новорічні пісні. І малі і дорослі отримали багато позитивних емоцій та зарядилися святковим настроєм.

У Лисичанському Палаці культури «Діамант» пройшли майстер-класи із естрадного вокалу та бальної хореографії, що дало змогу дітлахам, хоча б ненадовго, уявити себе співаками та танцюристами.

Феєрично пройшов концерт «Новорічні зустрічі» за участі кращих вокалістів Палацу культури: Діани Олифіренко, Ірини Ванян, Аліни Тарасової, Юлії Марченко, Владислава Лукашова (керівник Ірина Браташ), а також зразкового хореографічного колективу «Street dance» (керівник Вікторія Магомаєва) та клубу акробатичного рок-н-ролу «Престиж» (керівник Інна Узлякова). Родзинкою святкового концерту був неочікуваний фінал. Дід Мороз та Снігуронька продемонстрували глядачам свої неперевершені хореографічні здібності, що привело у захват усіх глядачів.

Також, у бібліотеках Лисичанської централізованної бібліотечної системи весело та цікаво пройшли наступні заходи: конкурс на кращого «Барона Мюнхаузена» «Одного разу...» (бібліотека для дітей № 1), лото зимових свят «Новорічна хуртовина» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), новорічний квест «Новий рік дарує казку» (бібліотека-філія сімейного читання № 2), гра-подорож «Шляхами улюблених казок» (бібліотека для дітей № 1), година творчого дозвілля «Хай Різдво у вашу хаті принесе добра багато» (бібліотека-філія № 3), віртуальний уікенд «Різдво у різних країнах світу» (бібліотека для дітей № 1), розважальна програма «Чарівна торба Діда Мороза» (бібліотека-філія для дітей № 10), народознавча година «Вечір на Андрія» (бібліотека-філія для дітей № 7), літературно-святкова круговерть «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік» (бібліотека-філія для дітей № 10).

Відділ культури Лисичанської міської ради