До 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри у закладах культури міста відбулась низка святкових заходів

6 січня виповнилося 120 років від дня народження одного з найвидатніших та найпроникливіших українських поетів-ліриків XX століття Володимира Сосюри. До річниці відомого поета, нашого земляка, у закладах культури міста відбулась низка святкових заходів.

5 січня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри пройшло літературно-музичне свято «Мелодія ніжного серця». Захід розпочався у парку біля пам’ятника Володимиру Сосюрі, де під час декламування віршів поета, до його бюсту були покладені квіти. Продовжилося свято у затишному залі меморіального музею поета, де завдяки ведучим, присутні мали можливість перенестися назад у минуле і уявити деякі моменти з життя великого українця.

Під час заходу, у виконанні учасників театрального гуртка «Smile» звучала вічно прекрасна поезія Сосюри, а також лунали пісні на вірші поета у виконанні народного жіночого вокального ансамблю «Мрія», вокального ансамблю «Чарівниця» та солістки Галини Черних. Особливою окрасою свята став виступ члена регіональної спілки письменників, поетеси — Алли Проневич, яка прочитала свої вірші, присвячені поетові. Вірші поета, який понад усе любив свій рідний край, сколихнули душу кожного з присутніх на цьому чудовому творчому святі.

Також до річниці Володимира Сосюри у бібліотеках Лисичанської центральної бібліотечної системи цікаво та натхненно пройшли наступні заходи: поетичний калейдоскоп «Я від Дінця, що сяйвом грає в сади поезії прийшов» (бібліотека-філія для дітей № 10), поетична година «Замисленого степу ніжний лірик» (бібліотека-філія № 3), літературний етюд пам’яті «Його зірка не згасне» (центральна бібліотека), поетичний альбом «Як я люблю тебе, мій край вугільний» (бібліотека-філія сімейного читання № 2). Окрім того, яскраво були оформлені книжкові виставки: «Син Донеччини» (бібліотека-філія для дітей № 10), «Незабутній наш співець» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), «Доля осяяна талантом» (бібліотека-філія сімейного читання № 8), «Любіть Україну у сні й наяву» (бібліотека-філія № 6), на яких були представлені літературні твори, фото, біографічні нариси, відгуки та інші друковані матеріалі життєвого та творчого шляху поета Володимира Сосюри.

Відділ культури Лисичанської міської ради