Бібліотека для дітей №1 долучилась до акції "100.000 нових книжок - дітям"

На початку листопада бібліотека для дітей №1 долучилась до акції «100.000 нових книжок – дітям», організатором якої є благодійний фонд «Фундація Дарини Жолдак», спільно з «Нова пошта» та видавництвом «Книголав».

За умовами акції, протягом місяця, бібліотекарі проводитимуть Ігрові Практикуми для дітей під загальною назвою «Як приборкати Книжкозавра». Слід зазначити, що бібліотекам, які долучились до акції, фонд надав реальні інструменти роботи з маленькими читачами: набір вправ на розвиток навичок читання - Літературно-ігровий Практикум «Як приборкати Книжкозавра». Серед вправ - кросворди, ігри та цікаві творчі завдання. Бібліотеки, які виконають умови акції матимуть можливість отримати нові україномовні книжки від найкращих українських видавництв та дарувальників Фундації Дарини Жолдак.

16 листопада бібліотека для дітей №1 розпочала активну роботу та запросила своїх маленьких читачів стати учасниками першого Ігрового Практикуму, який складався із різноманітних мовних конкурсів та завдань. Три команди змагалися у складанні віршів, розв’язуванні паліндромів, анаграм, виразному читанні віршів сучасних українських письменників.

Дуже гарний початок та ще далеко не кінець! Запрошуємо маленьких читачів взяти участь у майбутніх заходах 20-23 листопада! Слідкуйте за анонсами!

Відділ культури Лисичанської міської ради