У Лисичанську відзначили День Соборності України

День Соборності України — велике державне свято, яке відзначають щороку 22 січня, в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

До цієї дати в міському Палаці культури впродовж десяти днів працювала виставка дитячих малюнків «Малюнок єднання». До уваги всіх бажаючих були представлені творчі роботи дітей загальноосвітніх шкіл міста. Кожна дитяча робота була пронизана любов’ю до України та бажанням жити у мирі. Під час виставки усі гості мали змогу голосувати за малюнок, який їм найбільш сподобався. 22 січня за результатами голосування були визначені три переможця, кожен з яких отримав в подарунок книгу.

З метою відродження духовності, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, в бібліотеках КЗ «Лисичанська ЦБС» проходили інформаційно-просвітницькі заходи, а саме: літературна слайд-презентація «Соборність України: під прапором волі» (центральна бібліотека), віртуальний круїз «Україно моя, тобою пишаюся я!» (бібліотека для дітей № 1), панорама фактів «Сонце Соборності» (бібліотека-філія № 9), виставка-розповідь «Україна суверенна від витоків до сьогодення» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), історичний екскурс «Соборна, вільна, кольорова» (бібліотека-філія № 3) та виставка-факт «Велична і свята, моя ти, Україно!» (бібліотека-філія для дітей № 7).

В школах естетичного виховання для мешканців та гостей міста відбулись святкові концерти, під час яких звучали твори українських композиторів — класиків та сучасних авторів, українські народні пісні у виконанні творчих колективів, учнів та викладачів шкіл.

В меморіальному музеї В. М. Сосюри (ПК ім. В. М. Сосюри) триває цикл тематичних екскурсій «Сосюра — поет соборної України».

Відділ культури Лисичанської міської ради