Лисичанська театральна студія "Лімпопо" посіла третє місце у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія"

З 11 по 20 січня народна театральна студія «Лімпопо» (Лисичанський міський Палац культури) брала участь у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія», який проходив у м. Вільнюс (Литва). Учасниками фестивалю стали 106 колективів з України та Литви, з них 29 колективів м. Києва, Закарпатської та Луганської областей в театральному жанрі. До складу журі конкурсу увійшли представники Міністерств і відомств України, Литовського центру дітей і молоді, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Державної телерадіокомпанії «УТР».

За підсумками фестивалю народна театральна студія «Лімпопо» нагороджена Дипломом за зайняте ІІІ місце в номінації «Театральні колективи». Також колектив отримав Подяку Міністерства культури України за сприяння в організації та забезпеченні участі у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» та диплом учасника фестивалю і цінні подарунки.

Участь у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» мала велике значення для юних артистів «Лімпопо».

У процесі спілкування учасники фестивалю ознайомились з Литовською культурою, обмінялись досвідом та отримали нові знання та навички завдяки участі у тренінгах та майстер класах. Крім того, лисичани відвідали міста Варшава та Люблін (Польща), Тракай (Литва), ознайомилися з культурною, історичною та мистецькою спадщиною польського та литовського народів. У Вільнюсі окремо було проведено екскурсії до найвидатніших місць Старого міста.

Учасники колективу щиро дякують Лисичанському міському голові Сергію Шиліну та депутатам Лисичанської міської ради за спонсорську допомогу в забезпеченні участі народної театральної студії «Лімпопо» у Міжнародному фестивалі «Литовська феєрія».

Відділ культури Лисичанської міської ради