У Лисичанську проведена низка інформаційно-виховних заходів з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут

 29 січня в Україні відзначалась 103 річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четвертого союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.

 

 З метою вшанування пам’яті про події того часу серед молоді міста Лисичанськ була організована та проведена низка інформаційно-виховних заходів:

- на заняттях з історії України детально розглядали, обговорювали, висловлювали власні думки щодо тих подій;

- в академічних групах класними керівниками проведені тематичні виховні години: «Подвиг, який пройшов через віки», «Історія України», «Проголошення незалежності УНР. Бій під Крутами»;

- здобувачі освіти опрацьовували історичні матеріали та створювали авторські відео про бій під Крутами;

 - в бібліотеках навчальних закладів організовані інформаційні виставки до Дня пам’яті героїв Крут;

- провели онлайн-перегляди тематичних відеороликів, художніх та документальних фільмів: «Недооцінений урок історії. Герої Крут», «Бій під Крутами».

Бій під Крутами став символом героїчної боротьби української молоді, яка віддала своє життя заради незалежності своєї Батьківщини. Ми хочемо, щоб розповсюджувалася інформація про цей бій, щоб молодь України ставала більш обізнаною, щоб знала своє минуле.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА міста Лисичанськ