27 листопада - громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: детальний план території у межах вулиць Клубна та Паркова міста Лисичанська

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: детальний план території у межах вулиць Клубна та Паркова м. Лисичанська.

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи рекомендації архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, згідно з Рішенням виконавчого комітету від 06.11.2018 № 631, керуючись ст. 52 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лисичанська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації.

Підстава розроблення - Рішення 44 сесії Лисичанської міської ради 7 скликання від 29.03.2018 № 44/636 «Про розроблення детального плану території у межах вулиць Клубна та Паркова м. Лисичанська».

Замовник проекту – Лисичанська міська рада в межах плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку, підвищення конкурентоспроможності підприємств міста.

Розробник проекту – Приватна науково-виробнича комерційна фірма «ТЕХНОСЕРВІС», М. Рубіжне. Головні архітектори проекту – Харчов М.О., сертифікат АА № 002928 від 13.05.16р.; Медяник І.Ю., сертифікат АА № 000244 від 24.07.2012р.

Територія в межах детального плану передбачає: використання та забудови території земельної ділянки площею 10,7га у межах вулиць Клубна та Паркова, де знаходяться існуючій парк культури та відпочинку з двома водойми площею ~1,47га (нижня водойма) та ~2,13га (верхня водойма) з метою:

- розробити пропозиції щодо розміщення зон відпочинку та благоустрою лугопарку, об’єктів торгівельно - розважального призначення, дитячих майданчиків, комплексного благоустрою та озеленення території, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху;

- пов'язати розміщення проектованих об’єктів з існуючою забудовою;

- визначити планувальны умов та обмеження згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

- передбачити комплексний благоустрій території.

Мета проекту – уточнення положень Генерального плану м. Лисичанська, планувальної структури, функціонального призначення території, параметрів забудови і ландшафтної організації, виявлення і уточнення територіальних ресурсів для всіх видів використання території у межах вулиць Клубна та Паркова для визначення можливості реконструкції існуючого парку культури та відпочинку, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.

Управління архитектури та містобудування Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, каб.№№30,32,33.Телефон: (06451) 7 30 24, 7 31 82.

Графік роботи: понеділок-червер - з 08.00 до 17.00, п’ятниця - з 08.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00). Вихідні: субота та неділя.

 Строк подання пропозицій: з 19 листопада по 19 грудня 2018р.

Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються письмово за адресою: м. Лисичанськ вул. ім. М. Грушевського,7, Управління архітектури та містобудування Лисичанської міської ради.

Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Пропозиції мають право надавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Публічне громадське обговорення відбудеться о 13.00 27 листопада 2018 року за адресою: м Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського,7, мала зала для засідань.

Відповідальна особа за розгляд пропозицій – начальник управління архітектури та містобудування Лисичанської міської ради, головний архітектор Олейніченко О.А. (тел. 7-30-24; 7-31-82)

Додаткові матеріали:

- Рішення 44 сесії Лисичанської міської ради 7 скликання від 29.03.2018 № 44/636 «Про розроблення детального плану території у межах вулиць Клубна та Паркова м. Лисичанська»;

- Детальний план території у межах вулиць Клубна та Паркова м. Лисичанська;

- Рішення виконавчого комітету від 06.11.2018 № 631 «Про проведення громадського обговорення».