У міській раді обговорили перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Сьогодні, 9 серпня, у Лисичанській міській раді відбулась чергова робоча нарада з питань відкритих даних.

У заході взяли участь відповідальні особи за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк нагадала присутнім про проекти розпоряджень міського голови про забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Лисичанській міській раді та її виконавчих органах та про затвердження Переліку наборів даних виконавчих органів Лисичанської міської ради.

Під час наради присутні обговорили перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, встановили періодичність їх оновлення та визначили відповідальних осіб.

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Тернова зупинила увагу присутніх на форматах наборів даних, засобах їх передачі та обміну, формах узагальнення та можливостях використання інтерфейсу прикладного програмування.

Зазначимо, що на офіційному сайті Лисичанської міської ради завершується робота щодо оновлення наборів даних відповідно до Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами та доповненнями та триває робота по наповненню оновленими відкритими даними Єдиного державного порталу відкритих даних.