У Лисичанську підвели підсумки літньої оздоровчої кампанії 2019

Сьогодні, 11 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Заступник міського голови Ігор Іванович, розпочинаючи нараду, зазначив що, виконавчі органи міської ради вжили необхідні заходи щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку не менше рівня минулого року та планових показників.

Більш детально про результати літньої оздоровчої кампанії 2019 року присутнім доповіла начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт. У своєму виступі Ніна Петрівна зазначила, що цього року у міському бюджеті на проведення літньої оздоровчої кампанії було передбачено 1 145 048 грн. — що дало змогу охопити різними формами оздоровлення та відпочинку 3 867 дітей, у тому числі пільгових категорій — 3 510 дітей (детальніше у звіті, що додається).

Також за підсумками проведеної роботи, керівники підприємств та організацій міста різних форм власності, які не мають власної оздоровчої бази, виділили 2 180 196 грн. на організацію літнього оздоровлення і відпочинку 476 дітей своїх працівників.

Підводячи підсумки, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт зазначила, що випадків травматизму дітей під час відпочинку у літніх пришкільних таборах з денним перебуванням та у таборі зі спортивним ухилом «Рекорд» не зафіксовано.

Заступник начальника відділу освіти Світлана Нєстєрова та директор Лисичанської міської ДЮСШ Дмитро Ладік доповіли, про початок планування роботи таборів на 2020 рік.

По закінченню засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин вручив подяки за активну участь в проведенні літньої оздоровчої кампанії 2019 року серед дітей та підлітків міста Лисичанськ начальникам відділу освіти та служби у справах дітей Тетяні Худобі та Світлані Логвіненко, головному лікарю ЛК ЛПУ «Міська дитяча лікарня» Володимиру Валуйському, а також колективам ПрАТ «ЛИНІК», ПАТ «Лисичанськвугілля», КП «Лисичанськтепломережа».