Пройшло чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

Сьогодні, 21 травня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради інформацію начальника фінансового управління міської ради Ольги Сапегиної щодо виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року.

Окрім того, під час засідання члени виконкому ухвалили рішення про демонтаж самовільно встановленої тимчасової споруди, про організацію виїзної торгівлі овочами, фруктами та баштанними культурами на території міста Лисичанська, затвердили Порядок надання обмеженого доступу до електронної адресної картотеки, акти санітарно-технічного стану житлових будинків, затвердили в новій редакції технологічну та інформаційну картку адміністративної послуги з погодження проведення гастрольних заходів на території міста Лисичанська, внесли зміни до складу комісії по обстеженню стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним нормам у зв’язку з кадровими змінами.

Також на черговому засіданні члени виконкому виділили кошти на проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів присвячених Міжнародному дню захисту дітей, на участь в обласних святкових заходах, присвячених утворенню Луганської області, на участь у церемонії нагородження переможців обласних музичних конкурсів, участь у всеукраїнському та організацію міського конкурсів-фестивалів, надали одноразову матеріальну допомогу мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».