У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 7 листопада, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру та про розподіл житлової площі.

Члени виконкому заслухали і взяли до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Олени Єздакової щодо організації роботи з підтримки та адаптації внутрішньо переміщених осіб у м. Лисичанську.

Також на засіданні виконкому були ухвалені рішення про забезпечення безперебійної роботи автотранспорту та боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею протягом осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, внесені зміни до Положення про комісію з питань благоустрою території міста Лисичанська, затверджено новий склад низки міських комісій у зв’язку з кадровими змінами та затверджено список громадян, квартири яких були відключені від мереж централізованого опалення у зв’язку з закриттям котельні «Вугільна», яким надається одноразова матеріальна допомога на виготовлення проектів індивідуального опалення.

Окрім того, члени виконкому ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля, про видалення аварійних дерев, про підготовку та проведення загальноміських заходів, присвячених загальноміським святам тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».