Про роботу відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла за І квартал 2019 року

Станом на 01.04.2019 року на квартирному обліку за місцем реєстрації при Лисичанській міській раді перебуває 742 сім’ї, з них правом першочергового отримання житла користуються 304 сім’ї, правом позачергового одержання житла — 164 сім’ї.

За І квартал 2019 року на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, поставлено 11 сімей. Знято з квартирного обліку 7 сімей. Відмовлено у постановці на квартирний облік 2 особам.

За звітний період розподілено та надано 9 квартир повторного заселення, з них: 7 квартир надані сім’ям, які користуються правом першочергового отримання житла; 2 — громадянам, які перебувають у загальній черзі.

Відділом спільно з ЖЕКами продовжується інвентаризація житла, в якому тривалий час ніхто не проживає та не сплачує житлово-комунальні послуги, для визнання наймачів неприватизованих квартир такими, що втратили право користування жилим приміщенням, або визнання спадщини відумерлою у випадку відсутності спадкоємців.

За І квартал 2019 року спеціалістами відділу забезпечено організацію та проведення 6 засідань громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради. На підставі протоколів комісії підготовлено 7 проектів рішень виконкому.

Обстежено житлові умови 20 громадян, які звернулись до Лисичанської міської ради з житлових питань, та за результатами перевірки складені акти.

Заповнено 30 форм надання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Відділом підготовлено 238 інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єктів та об’єктів нерухомого майна. Також підготовлено і видано 29 копій ордерів.

Станом на 01.04.2019 року кількість приватизованого житла складає 31462 квартир, що становить 90% усього житлового фонду, який складає 34674 квартир. За І квартал 2019 року приватизовано 25 квартир комунальної форми власності. Заархівовано 34 справи.

Продовжується робота з опису приватизаційних справ постійного зберігання. Станом на 01.04.2019 року сформовано 191 справу на 5475 квартир.

За звітний період працівниками відділу розглянуто 59 звернень, заяв та листів, з них: 20 звернень від громадян, 39 звернень від установ, підприємств та організацій. Усі звернення розглянуті відділом відповідно до норм чинного законодавства.

Прийнято участь у 2 судових засіданнях стосовно житлових питань.

Начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла Тетяна Перепелиця