Про роботу відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту у 2018 році

Відділ з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту створений 01.02.2015 року і є самостійним виконавчим органом міської ради. Відділ підконтрольний та підзвітний Лисичанському міському голові і здійснює свої повноваження і функції під його безпосереднім керівництвом. Відділ складається з п’яти співробітників: начальника відділу, двох головних фахівців і двох старших інспекторів. Один із співробітників Зайцев Д.В. є Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Лисичанській міській раді.

Співробітники відділу беруть участь у роботі 11 комісій міської ради:

 • — з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
 • — евакуаційною;
 • — по контролю за виконанням міської програми профілактики злочинності;
 • — спостережною;
 • — експертною;
 • — з питань безпеки життєдіяльності населення;
 • — державній надзвичайній протиепізоотичній комісії;
 • — з питань роботи із службовою інформацією;
 • — по перевірці наявності секретних документів та інших матеріальних носіїв секретної інформації;
 • — з питань таємниць міської ради та експортної комісії з проведення єкспертизи цінності документів;
 • — щодо перевірок стану військового обліку на території міст Лисичанська, Новодружеськ та Привілля на 2018 рік.

Роботу 8 комісій організовують безпосередньо співробітники нашого відділу.

Відділом по лінії мобілізаційної і режимно — секретної роботи проведена наступна робота.

Організовує та забезпечує режим секретності у Лисичанській міській раді. Розроблено 312 документів з грифом обмеження доступу.

Відділом по лінії цивільного захисту проведена наступна робота.

Відпрацьовано 275 документів що надійшли до відділу, підготовлено 3 рішення сесії міської ради, 10 рішень виконкому, 5 розпоряджень міського голови.

Розроблено «Комплексну програму розвитку цивільного захисту міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля на 2019-2023 роки».

Створено:

— 5 територіальних формувань цивільного захисту мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та розроблено положення про них;

— 7 консультаційних пунктів для навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях при ЖЕКах та КУ «Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Проведено:

— 22 засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС);

— 11 перевірок автоматизованої системи централізованого оповіщення міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, із них 4 з запуском електросирен;

Приймали участь:

— в комплексній перевірці захисних споруд цивільного захисту та підвальних приміщень пристосованих для укриття населення;

— в рейдах з профілактики загибелі людей на водних об’єктах мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля;

- в організації  роботи пунктів обігріву на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Організовано проведення 21 комплексних спеціальних об’єктових навчань, 9 цільових та тематичних об’єктових тренувань.

Велась інформаційно-роз’яснювальна робота з питань безпеки життєдіяльності в повсякденному житті через вуличні гучномовці, інформаційні листівки, стенди та консультаційні пункти. Розміщено у ЗМІ м. Лисичанськ 29 статей.

Відділом по лінії взаємодії з правоохоронними органами, міським військовим комісаріатом, з питань запобігання та виявлення корупції в Лисичанській міській раді проведена наступна робота.

Співробітники відділу брали участь в роботі комісії з контролю за реалізацією «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки» та спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради.

Протягом 2018 року проведено 7 засідань комісії з профілактики злочинності, на яких розглядалися питання про хід виконання Програми, та 11 засідань міської спостережної комісії, на яких розглядалися питання про хід виконання суб’єктами соціального патронажу Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

Один із співробітників відділу є Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Лисичанській міській раді. З його участю в 2018 році проведено 1 службове розслідування щодо порушення вимог антикорупційного законодавства. За фактами неподання чи несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до Національного агентства з питань запобігання корупції направлено 18 відповідних повідомлень.

У взаємодії з Лисичанським міським військовим комісаріатом підготовлено проект рішення сесії Лисичанської міської ради «Про затвердження комплексної програми призову на 2019 рік», а також 10 проектів рішень виконавчого комітету по оборонній роботі, зокрема щодо військового обліку, приписки юнаків, весняного та осіннього призовів, лікувально-оздоровчій роботі, диспансеризації, вступу до вищих військових навчальних закладів.

Загалом за даними напрямками роботи підготовлено 4 проекти рішень сесії міської ради, 19 проектів рішень виконкому, 4 проекти розпоряджень міського голови. Виконано документів по всіх напрямках діяльності — 121.

Відділом всього відпрацьовано 396 документи, 312 ДСК, підготовлено 7 проектів рішень сесії міської ради, 29 проектів рішень виконкому, 9 проектів розпоряджень міського голови.

В ході своєї роботи відділ співробітничає практично з усіма управліннями, відділами виконкому і комунальними підприємствами міста.

Начальник відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту В. Агафонов