Про роботу відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту у 2017 році

Відділ з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту є самостійним виконавчим органом міської ради. Відділ підконтрольний і підзвітний Лисичанському міському голові, здійснює свої повноваження і функції під його безпосереднім керівництвом. Відділ складає з п’яти співробітників: начальника відділу, двох головних фахівців і двох старших інспекторів. Один із співробітників Чернов Н.Ю. є Уповноваженою особою з питань запобігання і виявлення корупції в Лисичанській міській раді.

Співробітники відділу беруть участь у роботі 10 комісій міської ради. Відпрацьовано 364 листів, підготовлено: 6 проектів рішень сесії міської ради, 26 рішень виконкому, 12 розпоряджень міського голови.

Відділом розроблена «Міська програма забезпечення пожежної безпеки на 2017-2018 роки». Програмою передбачені витрати з міського бюджету в сумі 5 765,649 тис. грн.

За участю відділу здійснено придбання до місцевого матеріального резерву: 1000 л. бензину, 2000 л. дизельного пального, 2-х електрогенераторів.

Проведено:

— 11 засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС);

— 1 засідання евакуаційної комісії;

— 10 перевірок автоматизованої системи централізованого оповіщення міст Лисичанська, Новодружеська і Привілля, з них 2 із запуском електросирен. Залучені до системи сповіщення додаткові 4 гучномовці, загальна їх кількість 13;

— 2 навчально-методичних зборів з керівниками підприємств міста і спеціалізованими службами міста з питань цивільного захисту.

Розроблено по лінії цивільного захисту 6 планів, відкориговане 2 плани.

Брали участь:

— в 3 обласних навчально-методичних зборах з питань цивільного захисту;

— в комплексній перевірці захисних споруджень цивільного захисту і підвальних приміщень пристосованих для укриття населення;

— в рейдах по профілактики загибелі людей на водних об’єктах мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля;

— в комісії з проведення інвентаризації гідротехнічних споруджень усіх форм власності на водних об’єктах (ставках і водосховищах) з прив’язкою до гідрографічної мережі і територіальних одиниць, розташованих на території мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля;

— в проведенні 4 роздільних штабних тренувань органів управління і сил цивільного захисту міста.

Організовано проведення 29 комплексних спеціальних об’єктових навчань і тренувань, 25 цільових і тематичних об’єктових тренувань.

У ЗМІ м. Лисичанськ розміщено 24 статті.

Брали участь в роботі Комісії з контролю за реалізацією міської програми профілактики злочинності на 2016-2017 роки, затвердженої на сесії міської ради 28 квітня 2016 року.

Проведено 3 засідання цієї комісії з питань виконання Програми. На виконання Програми в 2017 році витрачено 243500 гривен (впровадження єдиного комплексу відеоспостереження в містах Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля). Проведено 9 засідань міської спостережної комісії.

Старший інспектор відділу є Уповноваженою особою з питань запобігання і виявлення корупції в Лисичанській міській раді. Проведено 3 службові розслідування відносно посадовців Лисичанської міської поради про порушення вимог антикорупційного законодавства. Також спрямовано 1 повідомлення в Національне агентство з питань запобігання корупції про факт неподання або несвоєчасного надання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Начальник відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту В. А. Агафонов