Про роботу Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства за І півріччя в 2017 році

Протягом 2017 року Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства здійснювало координацію та методичне керівництво діяльності 13 комунальних підприємств: КП ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8, КП «Лисичанськтепломережа», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанськміськсвітло», КП «Лисичанський Шляхрембуд», ЛКАТП 032806, КП «Лисичанська ритуальна служба», КП ЛМР «Електроавтотранс», КП «Лисичанське тролейбусне управління».

Управління включає в себе 5 відділів: житловий та комунальний відділи, відділ комунальної енергетики, відділ бухгалтерського обліку, відділ планування та економічного аналізу, а також підбирачів довідкового та інформаційного матеріалу.

За І півріччя 2017 року до управління надійшло 1145 вхідних документів, з яких 40% від установ вищого рівня, інші документи надходили від підприємств та установ міста, народних депутатів та депутатів міської ради, правоохоронних органів і т.д. Крім того, надійшло 165 звернень громадян через відділ по роботі з листами та зверненнями міської ради та 40 звернень на адресу управління або під час особистого прийому начальника управління. Вихідна кореспонденція управління за І півріччя 2017 року налічує 915 документів. Надано відповідь на 115 звернення громадян отриманих через відділ по роботі з листами та зверненнями міської ради та на 35 звернень громадян отриманих безпосередньо управлінням.

В І півріччі 2017 року спеціалісти управління приймали участь в розробці програм розвитку житлово-комунального господарства та заходів з благоустрою територій міста як довгострокового, так і оперативного характеру, координували розробку планів капітального ремонту та поточних ремонтів об’єктів житлово-комунального господарства, комплексних заходів з підготовки комунальних підприємств та житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.

Спеціалістами управління розроблено 29 інвестиційних проектів на капітальний ремонт автодоріг та мереж водопостачання і водовідведення (відповідно 14 та 15), які подано на конкурс інвестиційних програм та проектів Луганського відділу Фонду регіонального розвитку України, які, за умови перемоги, будуть виконуватись в 2018 році за рахунок державного бюджету при співфінансуванні з місцевого бюджету.

У 2017 році на виконання своїх функцій управлінню було виділено 27948,310 тис.грн., у тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету 24958,310 тис.грн., за рахунок субвенції обласного бюджету місцевому бюджету 2990,0 тис. грн.

За рахунок державного Фонду регіонального розвитку України в 2017 році планується виконати капітальний ремонт автодороги по вул. К. Маркса площею 30,339 тис. м2.

Заплановано провести виконання капітального ремонту пасажирських ліфтів на суму 633,3 тис.грн., проведення періодичного технічного огляду 58 ліфтів та експертного обстеження 35 ліфтів, строк експлуатації яких перевищує 10 років, на суму 160,4 тис.грн. та капітальний ремонт 2 житлових будинків на суму 432,1 тис. грн., з яких загалом профінансовано 343,9 тис.грн. Крім того, заплановано виконання капітального ремонту 8 квартир для мешканців будинку № 17 кв. Східний на суму 433,2 тис.грн., з яких профінансовано 145,8 тис. грн. Проведено поточний ремонт автодоріг 10 вулиць м.Лисичанська на суму 1850,1 тис.грн.; поточний та капітальний ремонт зелених насаджень — 575,9 тис.грн.; утримання та поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення і технічних засобів регулювання дорожнім рухом на суму — 906,6 тис.грн.; утримання доріг та тротуарів на суму 807,9 тис. грн.; благоустрій кладовищ на суму 172,2 тис. грн.; та інше.

Впродовж І півріччя 2017 року спеціалістами управління підготовлено 8 проектів рішень виконкому Лисичанської міської ради щодо видалення аварійних дерев, організовано проведення 2 засідань комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, розроблено 1 проект рішення сесії Лисичанської міської ради «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин», 4 проекти рішень виконкому Лисичанської міської ради з питань встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги та тарифів на проїзд в міському електротранспорті, 4 проекти рішень сесії Лисичанської міської ради щодо перегляду Програми благоустрою та економічного розвитку ЖКГ на 2017 рік, розроблено Міську цільову Програму розвитку міського електротранспорту м. Лисичанська на 2017 рік та подано на затвердження Лисичанською міською радою, підготовлено 2 проекти рішень з питань поповнення статутного капіталу КП «Лисичанськтепломережа» та ЛКСП «Лисичанськводоканал», 1 проект рішення про фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс», 3 проекти рішень щодо погашення різниці в ціні за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення, 5 проектів рішень виконкому Лисичанської міської ради з питань обстеження житлових будинків, 2 проекта рішення виконкому Лисичанської міської ради щодо комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, 1 рішення виконкому Лисичанської міської ради щодо виплати заохочення головам будинкових комітетів, 2 рішення виконкому Лисичанської міської ради щодо створення робочої групи по будинку № 17 кв. Східний у м. Лисичанську, 1 проект рішення сесії Лисичанської міської ради щодо списання багатоквартирних будинків, в яких створено ОСББ.

Спеціалістами управління проводився контроль за додержанням громадянами, а також підприємствами, установами та організаціями міста «Правил благоустрою територій м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля». Проведено 34 рейди, видано 135 приписів за ст. 152 КоАп України.