Про роботу архівного відділу Лисичанської міської ради у 2016 році

Якщо на початку діяльності архівного відділу в ньому налічувалось 1045 документів постійного зберігання, то в даний час на зберіганні в архівному відділі знаходиться 8978 документів постійного зберігання 33 фондів підприємств, установ та організацій міста Лисичанськ.

За 2016 рік архівним відділом на державне зберігання прийнята 951 справа від Управління статистики у м. Лисичанську, Лисичанського, Алчевського та Стахановського управлінь юстиції, Лисичанської міської ради, Фінансового управління, ПРАТ «ЛИНІК», Лисичанського ордена Трудового Червоного Прапора гірничого технікуму.

Архівним відділом у 2016 році проведено 1 комплексну перевірку в КП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», 3 контрольних перевірки у ВП «Шахта ім. Д. Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля», ПРАТ «ЛИНІК», КУ «ТМО м. Лисичанськ», 2 тематичних перевірки «Складання описів справ постійного зберігання та з кадрових питань» у Новодружеській та Привільській міських радах, 1 позапланова — в ПАТ «Рідкісні гази».

За 2016 рік проведено 11 засідань експертної комісії. На них розглянуто та погоджено 10 номенклатурних справ (Лисичанської міської ради, Управління Держгеокадастру у м. Лисичанську, Лисичанського територіального центру соціального обслуговування населення, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську, Трудового архіву, ГНІ м. Лисичанська, Лисичанського міського центру зайнятості, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Лисичанську, ПАТ «Рідкісні гази», КЛПУ «Міська стоматологічна поліклініка»). Також на засіданнях ЕК розглянуто 19 описів постійного зберігання та 21 опис з кадрових питань, схвалені акти про вилучення для знищення документів 16 підприємств, організацій та установ міста.

За 2016 рік архівним відділом виконано 32 тематичних та майнових запитів, 265 запитів соціально-правового характеру для призначення та перерахунку пенсії.

В поточному році проведено 2 семінари, нарада та круглий стіл з підвищення кваліфікації працівників діловодних, експертних та архівних служб установ, організацій та підприємств.

За 2016 рік проведено 3 оn-line виставки на офіційному сайті Лисичанської міської ради — «До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», «Відновлення підприємств і установ міста Лисичанськ після фашистської окупації», «До Дня ветерана». В КЗ «Лисичанський міський краєзнавчий музей» було проведено 3 виставки — «До 30-річчя Чорнобильської трагедії», «Конституція — оберіг нашої держави», «Україна — незалежна» до 25-ї річниці незалежності України, серед експонатів якої було виставлено документи з фондів архівного відділу Лисичанської міської ради. До 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в робочій кімнаті було проведено виставку з документів архівного відділу.

За 2016 рік закартоновано 843 одиниці зберігання. Згідно Програми здійснення контролю за наявністю, станом та рухом документів НАФ на 2015-2019 роки перевірено 1192 одиниць зберігання документів. Для полегшення пошукової роботи та прискорення робочого процесу було проведено каталогізацію документів з атестації робочих місць ВАТ «Лисичанська сода», на них складено 87 карток.

Начальник архівного відділу О.М.Гайдук