У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Вчора, 7 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, представники Лисичанського міського комісаріату, Управління патрульної поліції, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадських організацій.

Під час засідання було розглянуто та затверджено план роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік.

Також присутні заслухали доповідь директора НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 3 — ДНЗ «Барвінок» Наталії Скрябіної про стан роботи з національно-патріотичного виховання школярів та дошкільнят у закладі в 2018 році. Наталія Олексіївна наголосила, що найцікавішим та найулюбленішим для усіх дітлахів є «Свято вулиць», що проводиться щорічно за участю мешканців мікрорайону та є довгоочікуваним і дуже популярним серед населення.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Оксана Оспіщева доповіла про впровадження нового напрямку роботи інспекторів патрульної поліції, в основі якого проектна співпраця з міжнародними громадськими організаціями, залучення молоді до формування та реалізації муніципальних програм та проектів. Оксана Оспіщева зазначила, що наразі Управлінням патрульної поліції готується проект соціального відеоролику з національно-патріотичного виховання для участі у Гранті ПРООН у 2019 році.

Окрім того, члени Координаційної ради обговорили спільні дії щодо підготовки та проведення загальноміських заходів до відзначення пам’ятних дат у 2019 році. Зокрема, традиційних квітневих зустрічей з ветеранами та членами їх родин та проведення інформаційного флеш-мобу в підтримку полоненого військовослужбовця Євгенія Семидоцького тощо.

Також члени Координаційної ради ухвалили рішення щодо залучення директорів загальноосвітніх навчальних закладів до прямої співпраці з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради в напрямку реалізації національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради