Щодо фінансування соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у жовтні 2021 року

На рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації 06.10.2021 надійшло фінансування з державного бюджету в повному обсязі, у загальній сумі 14588,5 тис. грн., для виплати одержувачам соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у жовтні 2021 року, а саме:

— державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 11719,1 тис. грн за жовтень;

— компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 118,9 тис. грн за жовтень;

— допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 2,3 тис. грн за жовтень;

— пільг і житлових субсидій у грошовій формі на: оплату житлово-комунальних послуг — 2694,0 тис. грн, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу — 54,2 тис. грн за вересень.

Виплата вищезазначених допомог здійснилася у спосіб визначений одержувачем, тобто на рахунок в банківській установі або на поштове відділення за місцем проживання.

Зазначимо, що за 9 місяців поточного року управлінням перераховано одержувачам соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій кошти, які надійшли з державного бюджету на загальну суму 185188,9 тис. грн.

Заборгованість із виплати соціальних допомог відсутня.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА