Діти з багатодітних малозабезпечених сімей отримають по 2000 гривень до навчального року

 Станом на 01 серпня поточного року 120 багатодітних малозабезпечених сімей, в яких виховуються 305 дітей віком від 6 до 18 років, перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — управління), які є одержувачами державної соціальної допомоги.

З метою підтримки таких сімей, постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 803 «Деякі питання підтримки багатодітних малозабезпечених сімей», запроваджено виплату одноразової грошової допомоги у сумі 2000 гривень на кожну дитину (далі — одноразова грошова допомога) для підготовки до навчального року.

Отже, 19 серпня, до управління з державного бюджету надійшло фінансування в повному обсязі у загальній сумі 610,0 тис. грн. Виплата одноразової грошової допомоги буде здійснена протягом двох робочих днів у спосіб визначений одержувачем державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, тобто на банківські (поточні) рахунки.

Зазначимо, що управлінням проведено нарахування виплати одноразової грошової допомоги без звернення за її призначенням, лише за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпечених сімей з числа багатодітних сімей.

Нагадаємо, що розмір одноразової грошової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА