Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 13 січня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

У зв’язку зі змінами внесеними до норм чинного законодавства розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 12.01.2021 № 27 внесено зміни та затверджено в новій редакції Положення про міську комісію з призначення всіх видів державної соціальної допомоги та її склад. До повноважень комісії включено розгляд питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Раніше ці функції виконувала міська комісія з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яка ліквідована вищезазначеним розпорядженням.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії — начальника Управління Олени Бєлан. Під час засідання члени комісії розглянули 111 заяв, з яких 59 — щодо призначення житлової субсидії, 6 — щодо внесення адреси фактичного проживання пільговика до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та 46 — щодо призначення (відновлення) внутрішньо переміщеним особам соціальних виплат.

За підсумками розгляду заяв щодо призначення житлової субсидії комісією прийнято рішення, що житлова субсидія буде призначена 23 заявникам — на понаднормову площу житла, 9 заявникам — на фактично проживаючих осіб та 15 заявникам — згідно із вимогами чинного законодавства у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата.

Також прийнято рішення інформації про адреси фактичного проживання 5 пільговиків внести до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Окрім того, при розгляді заяв внутрішньо переміщених осіб позитивні рішення щодо призначення соціальних виплат прийнято по 45 заявам, відмовлено в призначенні допомоги відповідно до законодавства 1 заявнику.

Зазначимо, що засідання комісії відбулось з дотриманням протиепідемічних вимог.

Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська